Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Elektroodpad
Datum nahlášení
28.06.2022
Kategorie závady
Černá skládka
Popis závady
Ve vnitrobloku našeho domu vedle velkokapacitního kontejneru někdo odhodil lednici a dvě pračky
Lokalita závady
U Vlastního krbu 1358, Teplice, 415 01, Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Eva Pavlíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Odkládání jakéhokoliv odpadu mimo místa k tomu vyhrazená je pokutovatelný přestupek. Jakmile však viník není při činu přistižen, řešíme už jen následný nepořádek. Přitom uložení ve sběrném dvoře je pro teplické občany zdarma... Zadám k úklidu.
Eva Pavlíková má v kompetenci:
Připomínky ke kontejnerovým stáním, ke svozu odpadu, závady na nádobách na odpad, odpadkových koších, výskyt černých skládek.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email