Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Ulomená větev ze stromu
Datum nahlášení
28.06.2022
Kategorie závady
Veřejná zeleň
Popis závady
Dobrý den, při včerejší bouřce se z vzrostlého akátu před domem odlomila cca 5m dlouhá větev, která spadla na chodník. Z něj ji už někdo odtáhnul na trávník (u balvanu). Bude ale třeba ji rozřezat a odstranit. Možná by bylo vhodné posoudit i stav stromu. Jedná se o akát, který měl původně dva kmeny do V. Jedna část se už před lety při podobné bouřce poškodila, takže musela být odstraněna. Děkuji.
Lokalita závady
Josefa Hory 2767, Teplice, 415 01, Teplice
Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti
Toto hlášení řeší
Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Situaci dne 30/6/2022 prověříme na místním šetření.
Bc. Vendula Pillerová má v kompetenci:
Připomínky k sekání trávy, hrabání listí, úklidu zeleně, připomínky ke stavu stromů a keřů.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email