Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Poškozený chodník
Datum nahlášení
28.07.2015
Kategorie závady
Závady na komunikacích
Popis závady
Teplice, Americká 2323/16, propadající se chodník na několika místech
Lokalita závady
ulice Americká, Teplice, okres Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Milena Gartnerová (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Prověříme příčinu propadu a zajistíme opravu.Jednalo se o závadu na zařízení SčVK.
Milena Gartnerová už není zaměstnancem Magistrátu města Teplice, můžete zobrazit organizační strukturu Magistrátu města Teplice a vyhledat náhradní kontakt.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email