Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Listí
Datum nahlášení
28.11.2017
Kategorie závady
Veřejná zeleň
Popis závady
Dobrý den ,prosím o shrabání listí .
Lokalita závady
ulice Křížkovského, Teplice, okres Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Situace bude prověřena.
Bc. Vendula Pillerová má v kompetenci:
Připomínky k sekání trávy, hrabání listí, úklidu zeleně, připomínky ke stavu stromů a keřů.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email