Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Autovrak
Datum nahlášení
28.11.2017
Kategorie závady
Autovraky
Popis závady
Autovrak BMW černé barvy stojí před restaurací Pramen půl metru od chodníku už 2 roky. bez SPZ
Lokalita závady
ulice Rooseveltovo náměstí, Teplice, okres Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Marek Roth (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení.
Marek Roth má v kompetenci:
Autovraky včetně vozidel nalezených a opuštěných, odtahová služba na území města
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email