Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Neodvezené listí
Datum nahlášení
28.11.2020
Kategorie závady
Veřejná zeleň
Popis závady
Na Moskevském náměstí (naproti prodejně Ňamka) nebylo pod stromy shrabáno a uklizeno listí. Nyní je svépomocí shrabáno a připraveno na kupách k odvozu. Prosíme o odvoz shrabaného listí. Děkujeme
Lokalita závady
Liberecká ev. č. 1968, Teplice, 415 01, Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Podnět předávám technikovi společnosti Marius Pedersen a.s., která má na starosti údržbu zeleně. S pozdravem V. Pillerová
Bc. Vendula Pillerová má v kompetenci:
Připomínky k sekání trávy, hrabání listí, úklidu zeleně, připomínky ke stavu stromů a keřů.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email