NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

281220_0217

Stav zpracování
V ŘEŠENÍ

Název hlášení
Nepořádek pod chodníkem po bezdomovcích

Datum nahlášení
28.12.2020

Kategorie závady
Černá skládka

Popis závady
Několik kusů odpadků po bezdomovci pod chodníkem u restaurace Sport Bar (kartony, prázdné obaly atd...)

Lokalita závady
Duchcovská 2379/78, Teplice, 415 01, Teplice

není přiložena fotografie

Toto hlášení řeší
Jarmila Jurčíková (odbor životního prostředí)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Odstranění odpadů bylo zadáno svozové společnosti Marius Pedersen a.s..


Jarmila Jurčíková má v kompetenci:
Závady na lavičkách, kašnách, fontánách, herních prvcích v oplocených i neoplocených dětstkých hřištích, závady na mobilních toaletách na dětstkých hřištích.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email