NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

281220_31d8

Stav zpracování
V ŘEŠENÍ

Název hlášení
Poškozená silnice

Datum nahlášení
28.12.2020

Kategorie závady
Závady na komunikacích

Popis závady
V ul. Trebizskeho č. p. 5 propadlý asfalt.

Lokalita závady
Třebízského, Teplice, Teplice

není přiložena fotografie

Toto hlášení řeší
Zdeňka Langmajerová (odbor dopravy)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Situaci prověříme.


Zdeňka Langmajerová má v kompetenci:
Závady na stavebním stavu chodníků a silnicích.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email