Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Díra uprostřed ulice Heydukova
Datum nahlášení
29.01.2018
Kategorie závady
Závady na komunikacích
Popis závady
Díra uprostřed ulice Heydukova
Lokalita závady
Heydukova, Teplice, Teplice
Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti
Toto hlášení řeší
Zdeňka Langmajerová (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Závada byla předána k opravě.
Zdeňka Langmajerová má v kompetenci:
Závady na stavebním stavu chodníků a silnicích.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email