Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Travník bordel
Datum nahlášení
29.01.2018
Kategorie závady
Veřejná zeleň
Popis závady
Dobrý den , nekolik dní chodíme okolo tržní namestí a strasní bordel, aý nehorazní na travníkach . prosim o uklid , dekuji.. prikladam foto..
Lokalita závady
Trnovany, Teplice, Teplice
Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti
Toto hlášení řeší
Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení.
Situace byla předána technikovi společnosti Marius Pedersen a.s, která zajišťuje pro město údržbu zeleně.
Bc. Vendula Pillerová má v kompetenci:
Připomínky k sekání trávy, hrabání listí, úklidu zeleně, připomínky ke stavu stromů a keřů.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email