Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Poničená silnice
Datum nahlášení
29.04.2016
Kategorie závady
Závady na komunikacích
Popis závady
Dobrý den. Díra v silnici u kruháče. Celkově je ten kruháč příšerný.
Lokalita závady
Nedbalova 778/47, Teplice, 415 01, okres Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Milena Gartnerová (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Díra bude vyspravena, v průběhu tohoto roku bude provedena rekonstrukce druhého úseku ul. J.Koziny od ul. Nedbalova po Přítkovskou.
Milena Gartnerová už není zaměstnancem Magistrátu města Teplice, můžete zobrazit organizační strukturu Magistrátu města Teplice a vyhledat náhradní kontakt.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email