Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Volně uložený odpad, zřejmě důsledky rekonstrukce bytu.
Datum nahlášení
29.04.2017
Kategorie závady
Černá skládka
Popis závady
Stále narůstající a vršící se hromada hromada všeho, čeho je potřeba se zbavit při rekonstrukci bytu. Přiložené foto je pouze slabou ukázkou současného stavu.
Lokalita závady
část obce Trnovany, Teplice, okres Teplice
Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti
Toto hlášení řeší
Eva Pavlíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Jedná se o neukázněnost občanů, kteří by tento odpad měli likvidovat prostřednictvím velkokapacitních kontejnerů, které jsou zdarma přistavovány na 125 stanovišť po Teplicích, či jej odvézt a bezplatně uložit do sběrného dvora. Odkládání odpadu mimo nádoby, je přestupkem proti veřejnému pořádku a jako takové je pokutovatelné, pokud je viník přistižen či mu lze přestupek prokázat. Pokud se tedy některý z nájemníků tímto způsobem odpadu zbavuje, doporučuji bezodkladně informovat Městskou policii na bezplatném tel.č. 156, která vyšle hlídku a situaci prověří.
Nyní zajistím úklid stanoviště. Ve výhledu cca 2-3 měsíců plánujeme osazení informačních cedulí na stanoviště nádob s klecovým ohrazením, ze kterých bude zřejmé upozornění, že odpad okolo nádob nepatří a informace jak se ho lze zbavit v souladu se zákonem.
Eva Pavlíková má v kompetenci:
Připomínky ke kontejnerovým stáním, ke svozu odpadu, závady na nádobách na odpad, odpadkových koších, výskyt černých skládek.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email