Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Odpad uprostřed Teplic
Datum nahlášení
29.05.2020
Kategorie závady
Svoz odpadů a nádoby
Popis závady
Hromada odpadu připomínající skládku déle jak 14 dní v ulici Karla Čapka 2525
Zbytky nábytku s hřebíky, hrozí úraz děti, kteří tudy prochází, nebo si hrají. Dále přeplněné nádoby na tříděný odpad konkrétně papír.
Lokalita závady
U Schodů, Teplice, okres Teplice
Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti
Toto hlášení řeší
Jarmila Jurčíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Odstranění odpadů bylo zadáno svozové společnosti Marius Pedersen a.s.
Jarmila Jurčíková má v kompetenci:
Závady na lavičkách, kašnách, fontánách, herních prvcích v oplocených i neoplocených dětstkých hřištích, závady na mobilních toaletách na dětstkých hřištích.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email