Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Odpad na ulici a kolem popelnic
Datum nahlášení
29.05.2021
Kategorie závady
Svoz odpadů a nádoby
Popis závady
Odpad kolem popelnic a "v té trávě" jestli se tomu hegeši dá tak říkat :(((( Lidé si z toho tady dělají černou skládku.
Lokalita závady
Thámova, Teplice, Teplice
Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti
Toto hlášení řeší
Eva Pavlíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Předáno na dispečink svozové společnosti k zajištění úklidu. Stanoviště na tříděný odpad sem bylo umístěno na žádost občanů, protože v blízkosti jiné není. Je škoda, že jej někteří takto zneužívají. Papír i plast mají být vyváženy 2x týdně - svoz je tedy určitě dostatečný.
Eva Pavlíková má v kompetenci:
Připomínky ke kontejnerovým stáním, ke svozu odpadu, závady na nádobách na odpad, odpadkových koších, výskyt černých skládek.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email