Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
černá skládka
Datum nahlášení
29.08.2017
Kategorie závady
Svoz odpadů a nádoby
Popis závady
černá skládka na rohu ulic Americká x Londýnská, tradičně u trafostanice vedle kontejnerů.
Lokalita závady
ulice Londýnská, Teplice, okres Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Eva Pavlíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení, předávám na dispečink svozové společnosti k zajištění úklidu.
Eva Pavlíková má v kompetenci:
Připomínky ke kontejnerovým stáním, ke svozu odpadu, závady na nádobách na odpad, odpadkových koších, výskyt černých skládek.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email