Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Kontejner na textil a obuv v trávě- nebyl přemístěn zpět k popelnicím
Datum nahlášení
29.08.2018
Kategorie závady
Svoz odpadů a nádoby
Popis závady
Při REKO silnice Opavská bylo vybudováno stání pro kontejnery a ty byly přemístěny zpět do klecí. Vedle klecového stání je vytvořen prostor pro kontejner na obuv a textil, který ale stojí dosud na trávě, naproti zastávce Slovenská. Žádám Vás tímto o přesunutí tohoto kontejneru ke klecovému stání.
Děkuji Štangelová
Lokalita závady
ulice Opavská, Teplice, okres Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Eva Pavlíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Předali jsme dodavatelské společnosti, která rekonstrukci realizovala a kontejner je již přemístěn.
Eva Pavlíková má v kompetenci:
Připomínky ke kontejnerovým stáním, ke svozu odpadu, závady na nádobách na odpad, odpadkových koších, výskyt černých skládek.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email