Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Poškozený chodník na Duchcovské ulici
Datum nahlášení
29.09.2016
Kategorie závady
Závady na komunikacích
Popis závady
Chybí část dlažby před domem č. 1, propadá se dlažba před domem č. 16 a č. 26. V prostoru před domy č. 2587, 2598 a 3290 je dlažba vyboulená a zvněná.
Lokalita závady
část obce Řetenice, Teplice, okres Teplice
Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti
Toto hlášení řeší
Milena Gartnerová (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení.
Milena Gartnerová už není zaměstnancem Magistrátu města Teplice, můžete zobrazit organizační strukturu Magistrátu města Teplice a vyhledat náhradní kontakt.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email