Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Chybějící kryt na sloupu veřejného osvětlení
Datum nahlášení
29.09.2016
Kategorie závady
Veřejné osvětlení a světelná signalizace
Popis závady
Na spodní části sloupu je sundaný kryt elektroinstalace, která je tím pádem obnažená. Hrozí nebezpečí úrazu elektrickým proudem. Jde o sloup v ulici Masarykova před domem 1226/86.
Lokalita závady
Masarykova třída 1226/86, Teplice, 415 01, okres Teplice
Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti
Toto hlášení řeší
Radomír Panchartek (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den,
děkuji Vám za nahlášení. Závada byla předána k řešení smluvní společnosti.
S pozdravem
Daniel Engel
Radomír Panchartek má v kompetenci:
Závady na veřejném osvětlení.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email