Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Poškozený chodník
Datum nahlášení
29.09.2018
Kategorie závady
Závady na komunikacích
Popis závady
Žádám o zhotovení nového chodníku v ulici Mírová v blízkosti MŠ Na Kopečku a ZŠ.Ulice je velice frekventovaná,denně tudy vodí rodiče děti do školky a ze školky,děti zde chodí na procházku,chodí tady děti blízké ZŠ.Chodnik neni úplně vyhovující .
Lokalita závady
část obce Sobědruhy, Teplice, okres Teplice
Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti
Toto hlášení řeší
Zdeňka Langmajerová (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Opravy Vámi uvedené oblasti máme zařazeny ve výhledu investičních akcí pro rok 2022. Do doby realizace budou dle potřeby prováděny lokální výspravy.
Zdeňka Langmajerová má v kompetenci:
Závady na stavebním stavu chodníků a silnicích.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email