NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

291017_e367

Stav zpracování
V ŘEŠENÍ

Název hlášení
Nefunkční silniční rošt a následná kanálová vpusť

Datum nahlášení
29.10.2017

Kategorie závady
Závady na komunikacích

Popis závady
Křižovatka ul.Heydukova a El.Krásnohorské, kde je přes celou šířku kan.rošt tak nepobírá vodu a to saamé kaanál, který je umístěn kousek za ním při vjezdu na pozemek BDHeydukova. Voda tekoucí při pravé straně silnice už od restaurace Výsluní právě v křižovatce ulice E.Krás. zatéká jak do této ulice( a zaplavuje vjezdy horních garáží !) i přes stávající rošt, pokračuje na uvedený kanál přes který přetéká na chodník a do dvora. Při posledním čištění zmiňovaného kanálu mi bylo pracovníkem slíbeno, že stávající řešení je špatné a že to bude následně hlásit na úřadě. Uplynul rok a nic. Prosím, prověřte si to a dejte mi nějaké vyjádření na odstranění problému. Díky, s pozdravem J.Jindra Posílám pro info dnešní smímek

Lokalita závady
Teplice ev.č. 1911, Teplice, 415 01, okres Teplice

Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti

Fotografie závady

Toto hlášení řeší
Zdeňka Langmajerová (odbor dopravy)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Situaci prověříme.


Zdeňka Langmajerová má v kompetenci:
Závady na stavebním stavu chodníků a silnicích.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email