Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Nádoba na plasty ul. Antonína Sochora 1306
Datum nahlášení
29.11.2017
Kategorie závady
Svoz odpadů a nádoby
Popis závady
Nejde otvírat lidé odkládají vedle nádoby
Lokalita závady
ulice Antonína Sochora, Teplice, okres Teplice
Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti
Toto hlášení řeší
Jarmila Jurčíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Váš podnět byl předán na svozovou společnost Marius Pedersen a.s. k nápravě.
Jarmila Jurčíková má v kompetenci:
Závady na lavičkách, kašnách, fontánách, herních prvcích v oplocených i neoplocených dětstkých hřištích, závady na mobilních toaletách na dětstkých hřištích.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email