NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

300422_4ada

Stav zpracování
V ŘEŠENÍ

Název hlášení
Betonový pražec na chodníku + celkově poničený chodník

Datum nahlášení
30.04.2022

Kategorie závady
Závady na komunikacích

Popis závady
Betonový pražec na chodníku + celkově poničený chodník

Lokalita závady
Štúrova, Teplice, Teplice

Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti

Fotografie závady

Toto hlášení řeší
Zdeňka Langmajerová (odbor dopravy)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Závadu řešíme s uživatelem odstavné plochy.


Zdeňka Langmajerová má v kompetenci:
Závady na stavebním stavu chodníků a silnicích.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email