NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

300422_538c

Stav zpracování
V ŘEŠENÍ

Název hlášení
Autovrak bez technické

Datum nahlášení
30.04.2022

Kategorie závady
Autovraky

Popis závady
Autovrak značky Ford Mondeo. Dlouhodobě nepojízdné, bez technické.

Lokalita závady
Skupova 558/33, Teplice, 415 01, Teplice

Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti

Fotografie závady

Toto hlášení řeší
Ing. Milena Tvrdíková (odbor dopravy)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Vrak již byl prověřen a současně byl vyzván majitel k odstranění vozidla dle zákona č. 13/1997 Sb., o pozemních komunikacích a výzva vyvěšena na úřední desce.


Ing. Milena Tvrdíková má v kompetenci:
přestupky na odboru dopravy

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email