Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Poškozená lavička
Datum nahlášení
30.05.2016
Kategorie závady
Závady na městském mobiliáři a dětských hřištích
Popis závady
Lavička je umístěna v ulici Josefa Hory 2556, Teplice - na trávníku u panelového domu, viz foto, je připevněna na kovové konstrukci. Je poškozena sedací část lavičky.
Lokalita závady
Josefa Hory 2556, Teplice, 415 01, okres Teplice
Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti
Toto hlášení řeší
Jarmila Jurčíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Lavička, na kterou jste upozornil není majetkem Statutárního města Teplice, ale patří do vybavení domů. Majitelem domů je bytové družstvo Doubravan se sídlem J. Hory 2553-6, Teplice, proto se s případnou žádostí o opravu obraťte na ně. S pozdravem Jurčíková referent ODŽP MgM Teplice tel.:417510918
Jarmila Jurčíková má v kompetenci:
Závady na lavičkách, kašnách, fontánách, herních prvcích v oplocených i neoplocených dětstkých hřištích, závady na mobilních toaletách na dětstkých hřištích.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email