Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Odpad u kontejnerů
Datum nahlášení
30.05.2017
Kategorie závady
Svoz odpadů a nádoby
Popis závady
V prostoru kontejnerů se nachází velký odpad papírových krabic a starého nábytku, vedle kontejnerů jsou ořezané stromy a keře a toho si nikdo nevšímá už 2 měsíce. Při svozu velkoobjemového odpadu tam ještě něco přihodí, ale nikdo už to neodveze.
Lokalita závady
Trnovanská 1301/50, Teplice, 415 01, okres Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Eva Pavlíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Papírové krabice budou svezeny dnes při pravidelném svozu této komodity, velkoobjemový odpad sváží svozová společnost min. 1x týdně a na odpad ze zeleně pohozený vedle kontejnerového stání dispečink upozorním, aby byl úklid zajištěn obratem také. Vše je však bohužel o lidech, kteří se takovým způsobem svého odpadu zbavují, přestože okolo nádob žádný odpad odkládán být nesmí.
Eva Pavlíková má v kompetenci:
Připomínky ke kontejnerovým stáním, ke svozu odpadu, závady na nádobách na odpad, odpadkových koších, výskyt černých skládek.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email