Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Díry v silnici
Datum nahlášení
30.05.2017
Kategorie závady
Závady na komunikacích
Popis závady
Několik ,výmolů v silnici
Lokalita závady
Doubravská 838/29, Teplice, 415 01, okres Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Jaroslava Vojáčková (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Tato komunikace není v majetku města Teplice. Závadu předáme na Správu a údržbu silnic Ústeckého kraje.
Jaroslava Vojáčková má v kompetenci:
Závady na stavebním stavu chodníků a silnicích.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email