Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Poškozena lampa v Krupské ulici
Datum nahlášení
30.05.2019
Kategorie závady
Veřejné osvětlení a světelná signalizace
Popis závady
Hrozi vyvraceni a padu ,
Lokalita závady
ulice Krupská 14/21, Teplice, 415 01, okres Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Radomír Panchartek (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení.
Radomír Panchartek má v kompetenci:
Závady na veřejném osvětlení.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email