Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Nejedná se ani o závadu ale absenci
Datum nahlášení
30.05.2019
Kategorie závady
Závady na městském mobiliáři a dětských hřištích
Popis závady
Prosím o umístění TOY na nové dětské hřiště v Trnovanech za kauflandem jak je ta dráha pro koloběžky ... A teď nově i taková na lezení a v sítích. Je to moc pěkné,dětmi hojně využívané a smysluplné využití dříve stavby pro bezdomovce a fetaky,teď nádhera, udržované,dnes sekali trávu,jen ten záchod chybí. Děti chodí za okolní stromky ake dospělý doprovod nemá kam
Lokalita závady
část obce Trnovany, Teplice, okres Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Jarmila Jurčíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Mobilní toaletu na hřiště umístíme v co možná nejkratší době. Hezký den
Jarmila Jurčíková má v kompetenci:
Závady na lavičkách, kašnách, fontánách, herních prvcích v oplocených i neoplocených dětstkých hřištích, závady na mobilních toaletách na dětstkých hřištích.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email