Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Mrtvý strom
Datum nahlášení
30.05.2022
Kategorie závady
Veřejná zeleň
Popis závady
Dobrý den.
Už od únorové stavby nového trolejového vedení zde leží vyvrácený strom. Nyní je už podle mne jisté že ani znovu nezakoření ani neobrazí. Je na čase ho odklidit.
Díky.
Lokalita závady
Bohosudovská 1603, Teplice, 415 01, Teplice
Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti
Toto hlášení řeší
Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Keř bude odstraněn, přibližně do konce týdne.
Bc. Vendula Pillerová má v kompetenci:
Připomínky k sekání trávy, hrabání listí, úklidu zeleně, připomínky ke stavu stromů a keřů.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email