Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Odpad na ulici Bílinská u restaurace Čáslavka a vrak auta pod mostem směrem do parku
Datum nahlášení
30.06.2020
Kategorie závady
Černá skládka
Popis závady
1/ výklenek je zanesen odpadem /fekálie atd... / a nyní je tam vyhozená postel
2/ vrak auta je silně poničen a je okolo něj nepořádek - možnost nebezpečí úrazu
Lokalita závady
Bílinská ev. č. 1750, Teplice, 415 01, okres Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Jarmila Jurčíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Odpad z výklenku u restaurace Čáslavka bude odstraněn společností Marius Pedersen a.s. jako černá skládka. Okolí vraku auta bude zameteno.
k vozidlu uvádíme: že v případě vozidla (pokud se jedná o vozidlo stojící pod mostem) v současné době běží zákonná lhůta čekací a po 11.7.2020 může být vozidlo odstraněno vlastníkem komunikace.
Jarmila Jurčíková má v kompetenci:
Závady na lavičkách, kašnách, fontánách, herních prvcích v oplocených i neoplocených dětstkých hřištích, závady na mobilních toaletách na dětstkých hřištích.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email