Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Zatarasený průchod
Datum nahlášení
30.08.2021
Kategorie závady
Závady na komunikacích
Popis závady
Dobrý den
O víkendu 28.8-29.8 2021 někdo zablokoval průchod mříží mezi ulicemi Na Bramši a Nákladní. Katastrální území Teplice Trnovany parc. číslo 2413/3. Pozemek je veden jako ostatní komunikace.
Je to jediná propojka mezi těmito ulicemi na poměrně dlouhém úseku souběžných ulic. Pokud je ve Vaší pravomoci toto zřejmě neoprávněné omezení průchodu odstranit tak tak prosím učiňte.
Děkuji
Lokalita závady
Na Bramši, Teplice, Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Zdeňka Langmajerová (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Situaci jsme prověřili. Pozemek je ve vlastnictví Českých drah - Správa železnic. Neevidujeme požadavek na oplocení soukromého pozemku.
Zdeňka Langmajerová má v kompetenci:
Závady na stavebním stavu chodníků a silnicích.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email