Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Poškozený chodník - propadlá zámková dlažba
Datum nahlášení
30.08.2022
Kategorie závady
Závady na komunikacích
Popis závady
Na chodníku před domem 1519/14 se stále více propadá zámková dlažba. Hrozí, že například v noci si někdo ze starších obyvatel může zvrtnout nohu nebo se jinak zranit.
Lokalita závady
Maršovská 1519/14, Teplice, 415 01, Teplice
Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti
Toto hlášení řeší
Zdeňka Langmajerová (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Závada byla předána k opravě v nejbližším možném termínu.
Zdeňka Langmajerová má v kompetenci:
Závady na stavebním stavu chodníků a silnicích.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email