Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Poklop kanálu na silnici
Datum nahlášení
30.09.2017
Kategorie závady
Závady na komunikacích
Popis závady
Poklop kanálu na silnici není správně umístěn, poklop je nakloněn a je omezena průjezdnost silnice. Místo není označeno- jako překážka.
Raisova ulice 2573 číslo vchodu.
Lokalita závady
ulice Raisova, Teplice, okres Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Zdeňka Langmajerová (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Po prověření bylo předáno k opravě správci dešťové kanalizace.
Zdeňka Langmajerová má v kompetenci:
Závady na stavebním stavu chodníků a silnicích.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email