NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

300920_db63

Stav zpracování
V ŘEŠENÍ

Název hlášení
Vzrostlé stromy stíní světlo z lampy

Datum nahlášení
30.09.2020

Kategorie závady
Veřejné osvětlení a světelná signalizace

Popis závady
Lampa v ul. Josefa Hory naproti prodejně potravin je umístěna tak, že její horní část je úplně v koruně vzrostlého stromu. Na chodníku a okolí je úplná tma. Lampa má číslo TP 03127.

Lokalita závady
Teplice ev. č. 1836, Teplice, 415 01, Teplice

není přiložena fotografie

Toto hlášení řeší
Radomír Panchartek (odbor dopravy)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení.


Radomír Panchartek má v kompetenci:
Závady na veřejném osvětlení.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email