Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Nepořádek na zastávce MHD
Datum nahlášení
30.10.2015
Kategorie závady
Svoz odpadů a nádoby
Popis závady
Na zastávce MHD Řetenice Sklářská (směr do centra města) leží vysypaný komunální odpad, minimálně jeden týden.
Lokalita závady
Sklářská 273/21, Teplice, 415 03, okres Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Eva Pavlíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Předávám na dispečink svozové společnosti k zajištění odstranění závady.
Eva Pavlíková má v kompetenci:
Připomínky ke kontejnerovým stáním, ke svozu odpadu, závady na nádobách na odpad, odpadkových koších, výskyt černých skládek.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email