Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Nevyvezné kontejnery
Datum nahlášení
30.10.2016
Kategorie závady
Svoz odpadů a nádoby
Popis závady
Podle hlášení obyvatel z domu nebyly po celý tento týden (tj. 24.-30.10.2016) vyvezeny kontejnery směsného komunálního odpadu, které jsou umístěny na spojce Stará Duchcovská - Roseveltovo nám. za domy s adresou Duchcovská 389 až 400.
Lokalita závady
Duchcovská 399/104, Teplice, 415 03, okres Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Eva Pavlíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Byly zde hlášeny problémy s vývozem z důvodu špatné průjezdnosti svozové techniky kvůli zaparkovaným autům. Dnes ráno byl situaci na místě prověřit dispečer a kontejnerové stání je již vyvezené.
Eva Pavlíková má v kompetenci:
Připomínky ke kontejnerovým stáním, ke svozu odpadu, závady na nádobách na odpad, odpadkových koších, výskyt černých skládek.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email