Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Díry v komunikaci
Datum nahlášení
30.10.2017
Kategorie závady
Dopravní situace
Popis závady
Plocha před garážemi (Wolkerova ulice, naproti domu 6/1886) je plná hlubokých děr, které se stále zvětšují a ztěžují garážování vozů.
Lokalita závady
ulice Jiřího Wolkera ev.č. 1514, Teplice, 415 01, okres Teplice
Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti
Toto hlášení řeší
Zdeňka Langmajerová (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Situaci jsme prověřili místním šetřením a bude zadáno k opravě.
Zdeňka Langmajerová má v kompetenci:
Závady na stavebním stavu chodníků a silnicích.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email