Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Křoví
Datum nahlášení
30.11.2015
Kategorie závady
Veřejná zeleň
Popis závady
Dobrý den,mezi chodníkem a parkovištěm je svah který je osazen dnes již přerostlými keři pámelníku,do kterého prorůstají další náletové dřeviny.O odpadcich nemluvně.
Lokalita závady
ulice Dubská, Teplice, okres Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Jarmila Jurčíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Požadavek jsem předala na firmu Marius Pedersen a.s., jenž provede údržbu zeleně. S pozdravem Jurčíková referent ODŽP MgM Teplice
Jarmila Jurčíková má v kompetenci:
Závady na lavičkách, kašnách, fontánách, herních prvcích v oplocených i neoplocených dětstkých hřištích, závady na mobilních toaletách na dětstkých hřištích.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email