Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Poškozený chodník
Datum nahlášení
30.11.2015
Kategorie závady
Závady na komunikacích
Popis závady
Dobrý den. Chtěl bych se přimluvit o opravu chodníku ve směru k obchodnímu domu COOP naproti věžáku Boží prst. Tento stav je zde již více jak jeden měsíc. Děkuji.
Lokalita závady
část obce Trnovany, Teplice, okres Teplice
Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti
Toto hlášení řeší
Milena Gartnerová (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení.
Milena Gartnerová už není zaměstnancem Magistrátu města Teplice, můžete zobrazit organizační strukturu Magistrátu města Teplice a vyhledat náhradní kontakt.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email