NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

301121_3917

Stav zpracování
V ŘEŠENÍ

Název hlášení
Auto vraky, málo místa k parkování

Datum nahlášení
30.11.2021

Kategorie závady
Autovraky

Popis závady
Dobrý den, asi víte, že Teplice část Prosetice jsou veliké sídliště. Je tu dost řidičů, kteří neumějí zaparkovat, a ani nemají podle čeho díky tomu že značení nejde už vidět. A ještě ke všemu tu máme několik autovraku v kterých přestávají jen bezdomovci a pomalu a jistě auto vraku přibývá. Někdo nechce ho dát zlikvidovat tak ho postaví do Prosetic na Konečnou fakt paráda. (Peguot, Fabia, ford...) Děkuji za informace Přeji hezký zbytek dne.

Lokalita závady
Pražská 116, Teplice, 415 01, Teplice

není přiložena fotografie

Toto hlášení řeší
Marek Roth (odbor dopravy)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den. MP Teplice společně s vlastníkem komunikace provede kontrolu zda se skutečně podle zákona č. 13/1997 jedná o "vraky" vozidel. V případě že ano, vyzveme provozovatele k jejich "odstranění".


Marek Roth má v kompetenci:
Autovraky včetně vozidel nalezených a opuštěných, odtahová služba na území města

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email