NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

301218_7618

Stav zpracování
VYŘEŠENO

Název hlášení
Nepořádek

Datum nahlášení
30.12.2018

Kategorie závady
Čištění komunikací

Popis závady
Bydlíme v Teplicích dva roky. Trápí nás neustálý nepořádek kolem domu, protože se v ulici pravidelně neuklízí. Pokud největší nepořádek zmizí, je to naše práce a práce našich sousedů. Bydlíme v ulici Jankovcova 41. Přiléhající ulice U Schodů má stejný problém. Na schodech se povaluje roztřískané sklo a trávník patřící městu připomíná skládku. Chtěla jsem se proto zeptat, jak často tu má probíhat úklid? Předtím jsme bydleli v Ústí nad Labem na Střekovském nábřeží a tam úklid fungoval bezvadně. Myslím, že místní občané si zaslouží čisté ulice a důstojné prostředí pro život. Předem děkuji za odpověď.

Lokalita závady
ulice Jankovcova 1456/41, Teplice, 415 01, okres Teplice

není přiložena fotografie

Toto hlášení řeší
Iva Smetáková (odbor dopravy)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Úklid v období zimních měsíců od 1.listopadu do 31.března probíhá ve zkráceném režimu, tzn. pokud to umožní klimatické podmínky, je v ulice Jankovcova a U Schodů nastaveno ruční zametání chodníků 1x týdně v úterý, schodiště - 1x týdně v pondělí, vozovka v Jankovcově ulici - 1x týdně v pondělí.
Dne 17.1. 2019 bylo provedeno místní šetření s tímto závěrem: schodiště v ulici U Schodů bylo ošetřeno chemickým posypem a nebylo znečištěno, chodník v Jankovcově ulici nebyl zameten dle harmonogramu dne 15.1. 2019 vzhledem k nepříznivým klimatickým podmínkám a je v plánu úklidu v úterý 22.1. 2019 s následnou kontrolou stavu komunikací.


Iva Smetáková má v kompetenci:
Čištění komunikací

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email