Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Neudržovaná schůdnost páteřního chodniku
Datum nahlášení
31.01.2021
Kategorie závady
Čištění komunikací
Popis závady
Chodník ze sídliště v závětří směr k zdr. Středisku a dále k palmě, ze sídliště směr opačný tj. J rest. Bowling a ke konečné MHD. Cesta jsou jeden led a zcela neschůdné.
Lokalita závady
Trnovany, Teplice, Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Iva Smetáková (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. V plánu zimní údržby komunikací je zahrnutý chodník ze sídliště V Závětří ke zdrav. středisku a z pravidelných kontrol můžeme potvrdit, že je zimní údržba prováděna a chodník je schůdný. Další propojovací chodník ke konečné MHD je zadán do zimní údržby v rámci mimořádného úklidu a od 1.2.2021 je také schůdný. Poslední kontrola chodníků byla provedena dne 4.2.2021, kdy obě propojky byly bezpečně schůdné.
Iva Smetáková má v kompetenci:
Čištění komunikací
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email