Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Poškozený chodník
Datum nahlášení
31.05.2017
Kategorie závady
Závady na komunikacích
Popis závady
Spodní polovina cesty od Restaurace U Kozičky k Sokolovně je značně poškozená. Nejspodnější část nad schody téměř neschůdná. Prosím proto, abyste zvážili možnost její opravy.
Ideální by byla celková rekonstrukce povrchu této dost frekventované cesty.
Lokalita závady
část obce Teplice, Teplice, okres Teplice
Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti
Toto hlášení řeší
Jaroslava Vojáčková (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Provedeme místní šetření a zvážíme formu opravy.
Jaroslava Vojáčková má v kompetenci:
Závady na stavebním stavu chodníků a silnicích.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email