Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
černá skládka
Datum nahlášení
31.05.2017
Kategorie závady
Černá skládka
Popis závady
Stavební suť, odpady ze zahrad. Nahlásila jsem to 6.5. t.r. - odpověděli jste : vyřešeno ale je to tam stále.
Lokalita závady
ulice Šmeralova, Teplice, okres Teplice
Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti
Toto hlášení řeší
Jarmila Jurčíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Ano víme o tom, ale místo skládky je těžko přístupná, proto svozová společnost musela objednat nakladač. Až ho budou mít k dispozici, skládku odstraní.
Jarmila Jurčíková má v kompetenci:
Závady na lavičkách, kašnách, fontánách, herních prvcích v oplocených i neoplocených dětstkých hřištích, závady na mobilních toaletách na dětstkých hřištích.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email