Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Odpad kolem koše
Datum nahlášení
31.05.2022
Kategorie závady
Svoz odpadů a nádoby
Popis závady
Již několik týdnů nevyvezený z koše na zastávce MHD Dopravní podnik. Emilie Dvořákové 70.
Lokalita závady
Emilie Dvořákové, Teplice, Teplice
Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti
Toto hlášení řeší
Eva Pavlíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Posádka jej nejspíš opomněla svážet v souvislosti s probíhající uzavírkou. Nahlášeno na dispečink k zajištění nápravy.
Eva Pavlíková má v kompetenci:
Připomínky ke kontejnerovým stáním, ke svozu odpadu, závady na nádobách na odpad, odpadkových koších, výskyt černých skládek.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email