Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Velkoobjemový odpad
Datum nahlášení
31.07.2017
Kategorie závady
Svoz odpadů a nádoby
Popis závady
Již několik týdnů, možná i měsíců, leží vedle popelnic u Kebabu naproti Červenému kostelu jakýsi gauč, lavice a další odpad...
Lokalita závady
Masarykova třída 55/118, Teplice, 415 01, okres Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Jarmila Jurčíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Váš podnět jsme předali na svozovou společnost Marius Pedersen a.s. k úklidu
Jarmila Jurčíková má v kompetenci:
Závady na lavičkách, kašnách, fontánách, herních prvcích v oplocených i neoplocených dětstkých hřištích, závady na mobilních toaletách na dětstkých hřištích.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email