NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

310815_a32c

Stav zpracování
VYŘEŠENO

Název hlášení
Skládka

Datum nahlášení
31.08.2015

Kategorie závady
Svoz odpadů a nádoby

Popis závady
Dobrý den, týden co týden se díváme na tuhle skládku u GEUS OKNA. V bytech nad prodejnout žijí rodiny, které po víkendu vyhazují nábytek, plné pytle odpadků, kterými se pak ještě přebírají bezdomovci a ty pytle ještě rozházejí. Šíleně to smrdí, nehledě na to, jak to vypadá. Marius Pedersen vždy jen vysype popelnici a tenhle humus tam nechá hromadit. A to ještě na fotce není vidět všechno, za tím červených autem je ještě jednou taková hromada.

Lokalita závady
ulice Jankovcova, Teplice, okres Teplice

Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti

Fotografie závady

Toto hlášení řeší
Eva Pavlíková (odbor životního prostředí)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Zajistíme úklid a na místo bude přidána nádoba na komunální odpad, protože dle Vašeho popisu kontejner, který je na místě nyní umístěn, trvale nedostačuje. Svozová společnost při svozu skutečně nemůže řešit hromadu odpadu okolo, komunální odpad by vzít měli, ale velkoobjemový (skříně apod.) do popelářského vozu naložit nelze. Tento odpad se sváží 1x týdně dle samostatného harmonogramu jiným vozem, k tomu vhodným. Velkoobjemový odpad však občané vůbec na ulici odkládat nemají, za tím účelem lze bezplatně využívat sběrný dvůr či velkokapacitní kontejnery rozmísťované pravidelně po městě. Pokud tedy vidíte opakovaně odkládat odpad stejnou osobu nebo se této činnosti věnuje na místě delší dobu je vhodné uvědomit Městkou policii na bezplatné tel.č. 156, která na místo vyšle hlídku k prověření. Pokud je kdokoliv při tomto jednání přistižen nebo je mu jinak prokázáno, může být řešeno pokutou za znečišťování veřejného prostranství.


Eva Pavlíková má v kompetenci:
Připomínky ke kontejnerovým stáním, ke svozu odpadu, závady na nádobách na odpad, odpadkových koších, výskyt černých skládek.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email