Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Nesvítí lampa
Datum nahlášení
31.08.2020
Kategorie závady
Veřejné osvětlení a světelná signalizace
Popis závady
Nefunkční osvětlení (lampa č. 2866) na cestě mezi ulicemi Palackého a Šmeralova
Lokalita závady
Trnovany, Teplice, Teplice
Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti
Toto hlášení řeší
Radomír Panchartek (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení.
Radomír Panchartek má v kompetenci:
Závady na veřejném osvětlení.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email