Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Poházené dřeviny
Datum nahlášení
31.10.2017
Kategorie závady
Veřejná zeleň
Popis závady
Dobrý den.Zřejmě po provedení zemních výkopových pracích,zůstalo ve svahu u schodů mnoho vyřezaných náletových dřevin .
Lokalita závady
ulice Fučíkova stezka, Teplice, okres Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Zbytky dřevin budou postupně odváženy.
Bc. Vendula Pillerová má v kompetenci:
Připomínky k sekání trávy, hrabání listí, úklidu zeleně, připomínky ke stavu stromů a keřů.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email