NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

311219_bed2

Stav zpracování
VYŘEŠENO

Název hlášení
Odpadky, nepořádek

Datum nahlášení
31.12.2019

Kategorie závady
Neudržované pozemky, které nejsou v majetku města

Popis závady
Je to na zvracení. Viz. přiložená fotografie. Denně kolem toho projedou tisíce aut. Policisté vedle toho v noci hlídkují. Každému to je jedno. Všude kolem odpadky a nepořádek. Parkují tam kamiony (dejte tam popelnici, odpadky se nebudou válet po zemi, nebo alespoň v menší míře) Je to ostuda!

Lokalita závady
Nákladní, Teplice, okres Teplice

Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti

Fotografie závady

Toto hlášení řeší
Bc. Tereza Havlínová (odbor životního prostředí)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení podnětu. Pozemky, na kterých se odpad nachází jsou v soukromém vlastnictví a ze strany města Teplice nelze na cizí pozemky umisťovat popelnice či jiná zařízení. Péče o pozemky je povinností jejich vlastníka. Vlastník předmětných pozemků byl písemně vyzván k úklidu odpadu.

Pěkný den,
Bc. Tereza Havlínová


Bc. Tereza Havlínová má v kompetenci:
Deratizace, dezinsekce, dezinfekce, regulace populace městských holubů. Handicapovaná zvířata. Neudržované pozemky mimo majetek Statutárního města Teplice na jeho území.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email